HOST: Contactgegevens

AZ SINT-BLASIUS - HOST

         _______________________________

AZ SINT-BLASIUS - TEAM ZIEKENHUISHYGIËNE

         _______________________________

VITAZ - HOST

         _______________________________

VITAZ - TEAM ZIEKENHUISHYGIËNE

  • Prof. dr. Veroniek Saegeman: arts klinisch bioloog-ziekenhuishygiënist (verantwoordelijke proefproject)
    tel. 03 760 29 49
    e-mail: veroniek.saegeman@vitaz.be 
  • Apr. Biol. Elise Willems: apr. klinisch bioloog-ziekenhuishygiënist
    tel. 03 760 29 45
    e-mail: elise.willems@vitaz.be
  • Lieve De Bruyne: verpleegkundig-ziekenhuishygiënist
    tel:03 760 76 33
    e-mail: lieve.debruyne@vitaz.be
  • Vanessa De Schouwer: verpleegkundig-ziekenhuishygiënist
    tel. 03 760 76 32
    e-mail: vanessa.de.schouwer@vitaz.be
  • Veerle Ongena: verpleegkundige (HOST-coördinator)
    tel: 03 760 76 31
    e-mail: veerle.ongena@vitaz.be
  • Kim Bracke: verpleegkundige
    tel. 03 760 76 37
    e-mail: kim.bracke@vitaz.be
  • Krista Vandeweijer: verpleegkundig-ziekenhuishygiënist
    tel. 03 760 76 34
    e-mail: krista.vandeweijer@vitaz.be
  • Ellen Van Geertsom: verpleegkundig-ziekenhuishygiënist
    tel. 03 760 76 35
    e-mail: ellen.vangeertsom@vitaz.be

         _______________________________

Op de foto staan van links naar rechts:
Jo De Munck, prof. dr. Saegeman Veroniek, apr. Anouk van der Veen, Veerle Ongena, apr. Vanessa Vanderper, apr.biol. Laura Heireman, Sophie De Feyter.
Ontbrekend op de foto: Kim Bracke.